نقش پنهان زن2 | بلاگ

نقش پنهان زن2

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

ما فقط می دانیم که پیامبر فدای حضرت زهرا می شدند، خدا رابطه ی خصوصی داشته و جبرئیل بر ایشان نازل می شده و امیر المومنین کاتب وحی ایشان بودند.

ما می توانیم نقش امام معصوم و امام زمان عج را بگوئیم اما نقش حضرت زهرا س را نمی دانیم . ایشان 18 سال هم بیشتر عمر نکردند . ما نمی توانیم بفهمیم که نقش حضرت زهرا س در عالم هستی چیست و این نقش خیلی مرموز هست اما یک ویژگی دارد و ان پنهان بودن این نقش است .


همه اولیای خدا دوست داشتند که نقش پنهان داشته باشند . هرچه مقرب تر شوی دوست داری که نقش پنهان داشته باشی . حضرت زهرا س کسی است که 12 امام فدای این خانوم هستند ولی ایشان خودشان را افشا نکردند . شما دو تا خطبه و چند تا حدیث را در نظر نگیرید . حضرت زهرا این نیست . « و ما ادراک ما لیله القدر » .
حضرت زهرا از کدام جهت برای زنهای ما می تواند الگو باشد ؟ از نظر قدرت معنوی که هیچ ، از این جهت هم که جبرئیل بر آنها نازل شود هیچ . فاطمه الزهرا بالاترین درجه ایمانی را دارا هستند ولی هیچ نمود بیرونی ندارد و مسئولیت اجتماعی هم ندارد ...

حضرت زهرا در اجتماع بدون مسئولیت هستند و حتی مقام امامت هم ندارند . زنان می خواهند از حضرت زهرا س الگو بگیرند بروند سراغ نقش های پنهان . بروند سراغ نقش های پنهان . بروند سراغ نقش های پنهان . این حجابی هم که برای خانوم ها درست کردند این صورت ظاهری اش هست که نگاه هرزه ای بوجود نیاید ، هوس ها شعله ور نشود ، این ظاهر قصه هست . مثل اینست که در مقام وضو بگویی که وضو برای خیس شدن دست است .

 

امام ره می فرمود احکام اسلامی را هرکسی بدون اشارات عرفانیش برای مردم بیان کند خیانت به اسلام کرده است .

 

خانوم ها چرا باید خانه نشینی را دوست داشته باشند ؟ چرا باید حجاب و چادر را دوست داشته باشند ؟ راز عرفانیش چیست ؟ برای اینکه نقش پنهان داشته باشند . بعد عرفانی حجاب برای اینست که خدا نمی خواهد کسی شما را بشناسد ، دوست ندارد فضائل ، زیبایی ها و شخصیت شما را کسی بشناسد.
بیایید جوانب عرفانی حجاب را بازگو کنید . بس کنید از بس که حجاب را با هوس و شهوت قاطی کردید ، این کار خیلی سطحش پایین است .
یار غائب,چت روم مذهبی,چت یارغائب,چت یار غائب,چت روم مذهبی یار غائب,چت روم یار غائب,سایت فرهنگی مذهبی یار غائب,چت یارغائب,...
نویسنده : عنکبوت بازدید : 142 تاريخ : دوشنبه 26 آبان 1393 ساعت: 10:33