به حریم خصوصی در سایت یارغائب احترام گذاشته می شود ؟ | بلاگ

به حریم خصوصی در سایت یارغائب احترام گذاشته می شود ؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

متاسفانه چت های خصوصی افراد در سایت به اصطلاح مذهبی یارغائب خوانده می شود

ما به اسنادی دست یافتیم که نشان می دهد این امکان در پنل مدیران سایت یارغائب قابل دسترسی است ، البته پیش تر کاربران سایت گلایه می کردند که به علت آن چه که در چت خصوصی گذشته اخراج شده اند ، اما به علت قابل اثبات نبودن مطرح نکرده بودیم.


تجسس در زندگی دیگران عملی زشت است که در قرآن مورد نکوهش قرار گرفته است در سوره حجرات آیه 12 میخوانیم که :

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اجْتَنِبُوا كَثِيرًا مِنَ الظَّنِّ إِنَّ بَعْضَ الظَّنِّ إِثْمٌ ۖ وَلَا تَجَسَّسُوا وَلَا يَغْتَبْ بَعْضُكُمْ بَعْضًا ۚ أَيُحِبُّ أَحَدُكُمْ أَنْ يَأْكُلَ لَحْمَ أَخِيهِ مَيْتًا فَكَرِهْتُمُوهُ ۚ وَاتَّقُوا اللَّهَ ۚ إِنَّ اللَّهَ تَوَّابٌ رَحِيمٌ

ای اهل ایمان، از بسیار پندارها در حق یکدیگر اجتناب کنید که برخی ظنّ و پندارها معصیت است و نیز هرگز (از حال درونی هم) تجسس مکنید و غیبت یکدیگر روا مدارید، هیچ یک از شما آیا دوست می‌دارد که گوشت برادر مرده خود را خورد؟

البته کراهت و نفرت از آن دارید (پس بدانید که مثل غیبت مؤمن به حقیقت همین است) و از خدا پروا کنید، که خدا بسیار توبه پذیر و مهربان است.

چند تصویر دیگر هم میذارم تا شاید کنجکاو باشید دیگه چه قسمت هایی در پنلشون دارند .

خب حالا تصور کنید یکی از خواهران از یک بانوی طلبه سوالی داشته باشند ، چرا باید یک مدیر آقا پیام های خصوصی این دو نفر رو بخونه ؟
 

برعکسش هم صادقه ، یک نفر پسر از یک طلبه اقا سوال مذهبی در مورد جنسیتش داره چرا باید یک مدیر خانم ، پیام های ایشان رو یخونه ؟ به نظر شما مفسده آور نیست ؟ حالا به پیام های مردم میخندن و مسخره شون می کنند به کنار .

بنده تصاویری از شیوه حرف زدن مدیران و ناظران این سایت و نحوه برخوردشون با کاربران دارم که شما رو متعجب خواهد کرد ، استفاده از الفاظی مثل حیوان ، سگ ، دزد ، بی پدر و مادر ، ... خر و توهین به اقوام و مذاهب و غیره ، گویی که هیچ بهره ای از ادب و بویی از نزاکت نبرده باشند .

فعالیت این چنین اشخاصی بنام دین مایه تاسف ماست ، البته ما مثل اونها نیستیم اگر جوابی برای ما دارند حاضریم منتشر کنیم بدون خفه کردن ، بدون ناسزا ، بدون اخراج ، خلاصه کنم بدون رفتارهایی که اونها با منتقدانشون می کنند .

 

 

 

 

یارغایب,یارغائب,انجمن گفتگوی دینی ,چت روم یارغائب,انجمن یارغائب,...
نویسنده : عنکبوت بازدید : 5 تاريخ : سه شنبه 18 ارديبهشت 1397 ساعت: 13:04