نقش پنهان زن2

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  نقش پنهان زن - قسمت 2

  ما فقط می دانیم که پیامبر فدای حضرت زهرا می شدند، خدا رابطه ی خصوصی داشته و جبرئیل بر ایشان نازل می شده و امیر المومنین کاتب وحی ایشان بودند.

  ما می توانیم نقش امام معصوم و امام زمان عج را بگوئیم اما نقش حضرت زهرا س را نمی دانیم . ایشان 18 سال هم بیشتر عمر نکردند . ما نمی توانیم بفهمیم که نقش حضرت زهرا س در عالم هستی چیست و این نقش خیلی مرموز هست اما یک ویژگی دارد و ان پنهان بودن این نقش است .


  همه اولیای خدا دوست داشتند که نقش پنهان داشته باشند . هرچه مقرب تر شوی دوست داری که نقش پنهان داشته باشی . حضرت زهرا س کسی است که 12 امام فدای این خانوم هستند ولی ایشان خودشان را افشا نکردند . شما دو تا خطبه و چند تا حدیث را در نظر نگیرید . حضرت زهرا این نیست . « و ما ادراک ما لیله القدر » .
  حضرت زهرا از کدام جهت برای زنهای ما می تواند الگو باشد ؟ از نظر قدرت معنوی که هیچ ، از این جهت هم که جبرئیل بر آنها نازل شود هیچ . فاطمه الزهرا بالاترین درجه ایمانی را دارا هستند ولی هیچ نمود بیرونی ندارد و مسئولیت اجتماعی هم ندارد ...

  حضرت زهرا در اجتماع بدون مسئولیت هستند و حتی مقام امامت هم ندارند . زنان می خواهند از حضرت زهرا س الگو بگیرند بروند سراغ نقش های پنهان . بروند سراغ نقش های پنهان . بروند سراغ نقش های پنهان . این حجابی هم که برای خانوم ها درست کردند این صورت ظاهری اش هست که نگاه هرزه ای بوجود نیاید ، هوس ها شعله ور نشود ، این ظاهر قصه هست . مثل اینست که در مقام وضو بگویی که وضو برای خیس شدن دست است .

   

  امام ره می فرمود احکام اسلامی را هرکسی بدون اشارات عرفانیش برای مردم بیان کند خیانت به اسلام کرده است .

   

  خانوم ها چرا باید خانه نشینی را دوست داشته باشند ؟ چرا باید حجاب و چادر را دوست داشته باشند ؟ راز عرفانیش چیست ؟ برای اینکه نقش پنهان داشته باشند . بعد عرفانی حجاب برای اینست که خدا نمی خواهد کسی شما را بشناسد ، دوست ندارد فضائل ، زیبایی ها و شخصیت شما را کسی بشناسد.
  بیایید جوانب عرفانی حجاب را بازگو کنید . بس کنید از بس که حجاب را با هوس و شهوت قاطی کردید ، این کار خیلی سطحش پایین است .
  نویسنده : عنکبوت بازدید : 170 تاريخ : جمعه 30 آبان 1393 ساعت: 11:41
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123